- Nyomtatás
- 2016.12.02.
- Programajánló
december 3., szombat:
---------------------
Cselgáncs
Országos csapatbajnokság, Zalaegerszeg, Városi Sportcsarnok 11.00
Jégkorong
MOL Liga:
Ferencváros-HK Beograd (szerb) 16.30
Kézilabda
Férfi BL, B csoport, 9. forduló:
MOL-Pick Szeged - Celje (szlovén) 18.45
Férfi NB I:
Mezõkövesd-CYEB Budakalász 18.00
Vác - Eger SBS-Eszterházy 18.00
B.Braun Gyöngyös-Balmazújváros 18.00
Kosárlabda
Férfi NB I:
Atomerõmû SE - Naturtex-SZTE-Szedeák 18.00
JP Auto-JKSE - Egis Körmend 18.00
Nõi NB I:
BEAC Újbuda - MTK-Budapest 16.00
Atomerõmû KSC Szekszárd - PINKK-Pécsi 424 18.00
Aluinvent DVTK Miskolc - PEAC-Pécs 18.30
Labdarúgás
OTP Bank Liga, 18. forduló:
Mezõkövesd Zsóry FC-Ferencváros 15.30
MTK Budapest-Újpest FC 15.30
Vasas-Diósgyõri VTK, Bozsik Stadion 15.30
Gyirmót FC-Budapest Honvéd 15.30
Paksi FC-Swietelsky Haladás 15.30
Debreceni VSC-Videoton FC 18.00
Lovassport
Lovas Világkupa, Papp László Sportaréna - négyesfogathajtók rangsoroló versenye 18.30
Röplabda
Nõi NB I:
Gödöllõi RC-Palota RSC 18.00
Vívás
Gerevich-Kovács-Kárpáti férfi kard világkupaverseny, Gyõr (AUDI Aréna) - 64-es tábla 10.00, nyolcas döntõ 16.30
Vízilabda
BENU Férfi Magyar Kupa, negyeddöntõ, visszavágó:
PannErgy-MVLC - ZF-Eger 17.00
BVSC-Zugló - A-Híd OSC-Újbuda 18.00
FTC-PQS Waterpolo - Szolnoki Dózsa-Közgép 18.00
Nõi Euroliga, selejtezõ, A csoport, Dunaújváros:
BVSC-Zugló-Diapolo - SV Nikar Heidelberg (német) 18.30
Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics - Despar Messina (olasz) 20.30
december 4., vasárnap:
----------------------
Jégkorong
MOL Liga:
MAC Budapest-Fehérvári Titánok 18.00
Osztrák liga (EBEL):
Fehérvár AV19-Dornbirn (osztrák) 17.30
Kézilabda
Férfi NB I:
Csurgó - Grundfos Tatabánya 18.00
Kosárlabda
Férfi NB I:
KTE-Duna Aszfalt - MAFC 18.00
Nõi NB I:
CMB CARGO UNI GYÕR-VBW CEKK CEGLÉD 17.00
UNIQA Sopron-ZTE Nõi Kosárlabda Klub 18.00
Labdarúgás
Merkantil Bank NB II, 19. forduló:
Szolnoki MÁV FC-Soroksár 13.00
Vác-Mosonmagyaróvár, Dunaújváros 13.00
Cigánd-Nyíregyháza Spartacus 13.00
SZEOL SC-Dorog 13.00
Kisvárda-Balmazújváros 13.00
Csákvár-BFC Siófok 15.00
Békéscsaba-Szeged 15.00
Swietelsky Sopron-Cegléd 15.00
Puskás Akadémia-Budaörs 15.00
Kozármisleny-ZTE FC, Pécs 16.00
Lovassport
Lovas Világkupa, Papp László Sportaréna - négyesfogathajtó vk 16.30
Röplabda
Férfi NB I:
Fino Kaposvár-DEAC 15.00
PTE-PEAC C-DOKI - MAFC-BME 15.00
Pénzügyõr SE-Sümegi RE 15.00
Dunaferr SE - HÉP-Kecskeméti RC 16.00
Vegyész RC Kazincbarcika - Szolnoki Fõiskola RKSI 18.00
Nõi NB I:
Linamar-Békéscsaba - Budaörsi DSE 16.00
1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem - MTK-Budapest 17.00
Szabadidõsport
3. Rossmann Mikulásfutás, Budapest (Sóház utca) 13.00 és 15.00
Vívás
Zarándi Csaba férfi kard csapat világkupaverseny, Gyõr (AUDI Aréna) kezdés 9.00, döntõ 15.00
Vízilabda
Nõi Euroliga, selejtezõ, A csoport, Dunaújváros:
SV Nikar Heidelberg (német)-Despar Messina (olasz) 10.00
Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló-Diapolo 11.30