október 29., szombat:
Amerikaifutball
Felkészülési mérkõzés:
Magyarország-Belgium, Székesfehérvár, First Field 14.00
Cselgáncs
Országos bajnokság, Kecskemét 9.00
Kézilabda
Nõi BL, B csoport, 3. forduló:
FTC-Rail Cargo Hungaria - HC Leipzig (német), Dabas 17.00
Férfi NB I:
MOL-Pick Szeged - Telekom Veszprém 13.30
Orosháza-Linamar - Sport36-Komló 18.00
Grundfos Tatabánya - Eger SBS-Eszterházy 18.00
Balatonfüred-Cegléd 18.00
Csurgó-Balmazújváros 18.00
Nõi NB I:
Siófok - Kisvárda-Master Good 18.00
Kosárlabda
Férfi NB I:
MAFC-Szolnoki Olaj 17.30
Egis Körmend-Zalakerámia ZTE KK 18.00
JP Auto-JKSE - Alba Fehérvár 18.00
Kaposvári KK-Atomerõmû SE 18.00
Nõi NB I:
BEAC Újbuda-Aluinvent DVTK Miskolc 15.00
Atomerõmû KSC Szekszárd-ZTE Nõi Kosárlabda Klub 18.00
Labdarúgás
OTP Bank Liga, 14. forduló:
Budapest Honvéd-Swietlesky Haladás 15.30
Diósgyõri VTK-Ferencváros 17.30
Vasas-Videoton FC 17.45
Paksi FC-Újpest FC 18.00
Gyirmót FC-Debreceni VSC 18.00
Mezõkövesd Zsóry FC-MTK Budapest 18.00
Röplabda
Férfi NB I:
Junior válogatott-DEAC, Izsák 14.00
Junior válogatott-Vegyész RC Kazincbarcika, Izsák 17.00
Nõi NB I:
Budaörsi DSE-Gödöllõi RC 17.00
Vasas Óbuda-Palota RSC 17.00
TFSE - Linamar-Békéscsaba 17.30
Szabadidõsport
Halloween Run földalatti élményfutás és gyalogtúra a kõbányai pincerendszerben (X., Elõd u. 1., Kõrösi Csoma Sándor Kõbányai Kulturális Központ) 14.00
Tenisz
ATP: WHB Hungarian Open, BOK (volt Syma) Csarnok 11.00
Vízilabda
E.ON férfi ob I:
ContiTech-Szeged-Diapolo - VasasPlaket 18.00
október 30., vasárnap:
----------------------
Jégkorong
MOL Liga:
Debrecen-DVTK Jegesmedvék 17.00
FTC-MAC Budapest 18.00
Kézilabda
Férfi NB I:
Vác-CYEB Budakalász 18.00
Mezõkövesd - B.Braun Gyöngyös 18.00
Nõi NB I:
Érd-MTK Budapest 18.00
Elios Kispest - EUbility Group-Békéscsaba 18.00
Kosárlabda
Férfi NB I: Naturtex-SZTE-Szedeák - Falco KC Szombathely 18.00 Sopron KC-Vasas Budapest 19.00 Nõi NB I: UNIQA Sopron-Vasas Akadémia 16.30 VBW CEKK CEGLÉD - PINKK-Pécsi 424 18.00 PEAC-Pécs - CMB CARGO UNI GYÕR 19.00
Labdarúgás
Merkantil Bank NB II, 15. forduló:
Soroksár-Cegléd 13.30
Budaörs-Balmazújváros, Csákvár 13.30
SZEOL SC-ZTE FC 13.30
Kisvárda-Nyíregyháza Spartacus 13.30
Cigánd-Vác, Balmazújváros 13.30
Békéscsaba-Mosómagyaróvár 17.00
Kozármisleny-Csákvár, Pécs 17.00
Szolnoki MÁV FC-Szeged 17.00
Swietelsky-Soproni VSE - BFC Siófok 17.00
Puskás Akadémia-Dorog 17.00
Rali
Ózd-rali, az ob 8. (utolsó) futama, Ózd és környéke 8.00
Röplabda
Férfi NB I:
Junior válogatott - PTE-PEAC C-DOKI, Izsák 14.00
Junior válogatott-Pénzügyõr SE, Izsák 17.00
Vegyész RC Kazincbarcika - MAFC-BME 18.00
Nõi NB I:
1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem - Gödölloi RC 16.00
Tenisz
ATP: WHB Hungarian Open, BOK (volt Syma) Csarnok 14.00